Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності регулює використання персональної інформації під час використання користувачами бк Паріматч для ставок або гри в казино.

Використання інформації про гравця

  1. Персональні дані гравця (тобто будь-яка інформація про тебе, за якою ти можеш бути особисто ідентифікований, така як: ім'я, адреса, номер телефону або адреса електронної пошти, буде оброблятися Parimatch (зокрема, його агентами та працівниками), а також (за необхідності) нашими партнерами та субпідрядниками для того, щоб бути в змозі надати повний спектр послуг для гравця. Інформація про гравця збирається під час його реєстрації, щоб відкрити рахунок у Parimatch, або коли гравець подає письмовий запит Parimatch.
  2. Використовуючи будь-яку з послуг, гравець визнає, що він прочитав і згоден з умовами цієї Політики конфіденційності, і той пункт, де гравець надає нам Інформацію (включно з тим, щоб уникнути сумнівів, подачею нам запиту через один із Веб-сайтів, або той, де гравець лише частково завершує процес реєстрації облікового запису).

Яку інформацію ми збираємо і як ми її використовуєму

  1. Parimatch збирає Інформацію про гравця для того, щоб: o дозволити нам створити обліковий запис гравця, щоб він зміг повною мірою використовувати всі функції послуг, зокрема робити ставки та грати в ігри; o дозволити нам отримувати запитання та коментарі від гравця за допомогою нашої служби підтримки, а також бути в змозі реагувати на них; o дотримуватися відповідних правил, що стосуються реєстрації гравця, наприклад, завершення перевірки віку, та інформувати гравця про майбутні події, пропозиції та акції від Parimatch.
  2. На додаток до широкого списку цілей, зазначених у пункті 1 вище, Parimatch буде використовувати інформацію про гравців, включно з обміном інформацією з нашими партнерами та субпідрядниками, які обробляють дані (зокрема, у відповідних випадках, інформацію про гравця) від нашого імені, винятково для: o створення, експлуатації та керування рахунком гравця; o надання будь-якої з послуг, що запитуються в нас, та для будь-якої мети, пов'язаної з таким наданням; o перевірка достовірності інформації про гравця, включно з розкриттям такої інформації; o надання будь-якої з послуг, що вимагаються від нас, і для будь-якої мети, пов'язаної з таким наданням; o перевірка достовірності інформації про гравця, включно з розкриттям такої інформації; o надання інформації, що не є достовірною; o надання інформації, що не є достовірною; o надання інформації про гравця.
  3. Parimatch не надсилатиме гравцеві незапрошену інформацію про комерційні пропозиції або рекламу третіх осіб.
  4. Parimatch може використовувати ім'я користувача гравця та/або ім'я та регіон у рекламних цілях.
  5. Телефонні дзвінки в і з нашого відділу обслуговування клієнтів записуються для навчання і забезпечення безпеки.
  6. Ми можемо передати інформацію про гравців у разі, якщо ми передаватимемо або продаватимемо свій бізнес або будь-яку його частину, зокрема в разі неплатоспроможності.
  7. Якщо в будь-який час гравець захоче, щоб ми припинили обробку інформації про гравця для зазначених вище цілей, то гравець повинен зв'язатися з нами, і ми вживемо відповідних заходів, щоб зупинити це.
X
Реєстрація Бонус