Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wolf Fang Spear of Fire

Грати на гроші
Spinomenal запрошує вас випустити на волю свого внутрішнього звіра в онлайн-слоті Wolf Fang Spear of Fire в онлайн казино Паріматч. Подорожуйте джунглями та зустрічайтеся з лютими тваринами, щоб знайти давно загублений скарб в ацтекському храмі, захований глибоко в зелені. Скористайтеся безкоштовними обертаннями, щоб зробити ваш досвід ще більш незабутнім.

Справжнє свято для любителів тварин

Візуальні ефекти ігрового автомата Wolf Fang Spear of Fire неперевершені, чудово зображуючи густі джунглі, наповнені різноманітними лютими тваринами. Ваша місія - дістатися до ацтекського храму, що стоїть, і розграбувати всі скарби, які століттями лежали всередині. На задньому плані грає племінна музика, яка допоможе вам налаштуватися на пошуки зелені в пишних джунглях.

Низькооплачуваними символами в онлайн-слоті Wolf Fang Spear of Fire є A, K, Q, J та 10 покерної комбінації з роял-флеша. Серед більш високооплачуваних символів ви знайдете горилу, орла, леопарда та змію. Тим часом, вовк і повний місяць грають роль дикої карти і скаттера безкоштовних обертань відповідно.

Привабливі виграші чекають завдяки спеціальним функціям

Деякі з особливих функцій, з якими ви зіткнетеся, граючи в слот Wolf Fire Spear of Fire онлайн, наведені нижче:

  • Дикий символ
  • Дикий символ може замінити всі інші символи в сітці, окрім символів безкоштовних обертань, щоб допомогти сформувати виграшні комбінації. А коли на виграшній лінії випадає 5 диких символів, ви отримуєте найвищу можливу виплату в грі, яка в 2 000 разів перевищує вашу ставку.

  • Безкоштовні обертання
  • Зберіть 3 або більше розкиданих символів безкоштовних обертань, і ви активуєте функцію безкоштовних обертань, де вам потрібно буде вибрати одну з двох опцій. Перший варіант - це 20 безкоштовних обертань, де всі середні символи складаються в стеки 1х2, тоді як у другому варіанті ви отримуєте 10 безкоштовних обертань, де всі середні символи складаються в стеки 1х3. Під час цієї функції, якщо ви отримуєте ще 3 розсіяні символи безкоштовних обертань, ви отримуєте ще 5 безкоштовних обертань з варіанту, який ви обрали раніше.

X
Реєстрація Бонус