Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Who Wants to be a Millionaire

Грати на гроші
Who Wants to be a Millionaire - це захопливий онлайн-слот від Big Time Gaming в онлайн казино Parimatch. Завдяки захоплюючому формату MegaWays гра пропонує гравцям 117649 способів виграти з кожним обертанням, а також захоплюючий раунд безкоштовних обертань, де гравці можуть грати в азартні ігри, щоб заробити більше скаттерів.

Тема та графіка

"Хто хоче стати мільйонером" стала одним з найбільш культових ігрових шоу на наших телевізійних екранах. Його транслюють по всьому світу, а глядачі з ентузіазмом сприймають його концепцію та вишиковуються в черги, щоб взяти участь у ньому, сподіваючись виграти доленосну суму грошей.

Чудове відтворення ігрового шоу

Увага до деталей при перенесенні ігрового шоу на барабани онлайн-слотів просто вражає.

Коли ви досягаєте виграшу, підсвічування божеволіє, а в додатковий момент воно блимає відповідно до кольорів символів, які утворюють виграшні лінії.

Пограйте в гру, і ви відчуєте, що виграли місце на реальному шоу - але чи дійдете ви до фінального раунду і заберете приз-джекпот?

Як грати в онлайн-слот Who Wants to Be a Millionaire

Як онлайн-слот Megaways, Who Wants to be a Millionaire пропонує гравцям до 117649 способів виграти з кожним обертанням барабанів. Це завдяки унікальному формату гри, в якому на барабанах можуть з'являтися символи різного розміру. Гравці можуть ставити від 0,20 до 100 монет за один спін.

RTP слоту Who Wants to Be a Millionaire

ВПС Who Wants to be a Millionaire від Big Time Gaming складає 96,32%. Цей відсоток виплат означає суму грошей, на яку гравці можуть розраховувати в якості призів у середньому на кожні 100 поставлених ними ставок.

Волатильність

Якщо ви є хайролером, ви будете раді дізнатися, що гра Who Wants To Be A Millionaire Megaways класифікується як гра з високою волатильністю, тому ви неодмінно захочете завантажити гру та одразу ж почати грати.

Бонусні функції слоту Who Wants To Be A Millionaire

Поряд з барабанами ви побачите метр, схожий на той, що відображається під час ігрового шоу - з цифрами від 8 до 50, які представляють кількість безкоштовних обертань, які ви отримаєте. З кожним зібраним скаттером ваше місце на метрі буде збільшуватися.

Мобільна версія - Android, iPhone та планшети
Ви можете грати в Who Wants to be a Millionaire на будь-якому планшеті, смартфоні або персональному комп'ютері. Для гри не потрібно завантажувати жодного програмного забезпечення, і вона працюватиме незалежно від того, чи працює ваш пристрій під управлінням iOS, Android, Windows або Blackberry.

Реакції

Після кожного виграшу всі символи, які брали участь у цьому виграші, зникають з барабанів, а на їхнє місце випадають нові символи. І, звичайно, є велика ймовірність того, що деякі або всі ці нові символи створять одну або кілька додаткових виграшних ліній.

Якщо це так, то символи, які брали участь у виграші, знову зникають, звільняючи місце для наступних символів, які падають вниз і займають їхні місця.

Ефект Реакції означає, що ви фактично отримуєте абсолютно безкоштовний респін після кожного виграшу. І ви можете продовжувати запускати подальші Реакції, потенційно створюючи для себе величезний грошовий приз одним обертанням барабанів.

Не дивно, що це неймовірно популярна механіка серед завзятих шанувальників слотів, які часто шукають ігри з цією системою.

X
Реєстрація Бонус