Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sugar Rush

Про гру

Sugar Rush від Pragmatic Play - ігровий автомат для ласунів. Тут є все: від льодяників і бобових цукерок до клейких ведмедиків - ті самі солодощі, які багатьох повернули б у дитинство. Але Sugar Rush - це не дитяча гра! Цей цукерковий автомат приховує в собі величезні множники та великі виграші. Розпочніть солодку подорож до перемог разом з казино Parimatch!

Варіанти ставок та бонусні функції

Sugar Rush відкривається з ігрового поля 7x7, заповненого різноманітними солодощами. 5 або більше однакових цукерок, що з'єднуються горизонтально або вертикально, приносять виграш, а рожеві круглі цукерки - це те, на що слід звернути увагу, оскільки вони виплачують 150-кратну ставку за комбінацію з 15+. З іншого боку, желейні ведмедики є низькооплачуваними.

Для кластерного ігрового автомата очікуваною є функція падіння, але тут вона доповнена функцією множника. По суті, кожна виграшна комбінація вибухає, звільняючи місце для інших символів, а місця, які вони залишають, позначаються 2-кратним множником. Коли на певній ділянці випадає кілька виграшних комбінацій поспіль, множник подвоюється за кожну виграшну комбінацію, поки не досягне 128x.

Оскільки Sugar Rush належить до категорії Pragmatic Play, вона має дуже пристойну статистику, включаючи максимальний виграш 5,000x, волатильність 5/5 та 96,5% RTP. Зазвичай бонусний раунд - це спосіб наблизитися до цього привабливого максимального виграшу, і для запуску безкоштовних обертань потрібно 3 або більше символів розкиду у вигляді цукеркової ракети. Чим більше скатерів ви отримаєте, тим більше безкоштовних обертань ви зможете насолодитися.

  • 3 скатери = 10 безкоштовних обертань
  • 4 скатери = 12 безкоштовних обертань
  • 5 скатерів = 15 безкоштовних обертань
  • 6 скатерів = 20 безкоштовних обертань
  • 7 скатерів = 30 безкоштовних обертань

Під час бонусного раунду позначені місця та їхні множники залишаються на місці до кінця раунду. Таким чином, гравці мають набагато більше шансів зібрати кілька високоцінних символів з шаленими множниками. Більше того, при повторному випаданні 3-7 скаттерів ви отримаєте ще 10-30 безкоштовних обертань відповідно. Якщо функція безкоштовних обертань звучить занадто солодко, щоб не скористатися нею, ви можете одразу купити бонус зі 100-кратними ставками.

Грати безкоштовно в Sugar Rush


Грати на гроші

Висновок

Sugar Rush відповідає своїй назві: хоча гра має рожевий безневинний вигляд, вона може викликати потужний приплив адреналіну. Цукерки настільки привабливі та апетитні на вигляд, що я навчився ніколи більше не грати в цей слот на голодний шлунок. Крім того, функція множника з позначеними плямами - це такий апгрейд порівняно з іншими платними слотами, які дають лише один множник.

Бонус - це все, що зроблено правильно в цьому жанрі слотів. Липкі позначені місця не тільки приносять потенційний високий прибуток, але й ефект від позначки робить екран неймовірно приємним. Зважаючи на це, я відчуваю, що бонусна гра занадто сильно залежить від ретригерів, щоб створювати величезні виграші, тому що важко зібрати більше 5 скаттерів за один раз.

X
Реєстрація Бонус