Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Starlight Princess

Компанія Pragmatic Play у вересні 2021 року випустила новий ігровий автомат Starlight Princess, присвячений аніме. Шанувальникам "Манга сезде" та любителям видовищних ігор в Parimatch casino неодмінно сподобається яскраве сучасне оформлення.

Мультяшна рудоволоса принцеса супроводжуватиме дивовижним азартним світом і радісними вигуками реагуватиме на призові підсумки раунду. Масу позитивних емоцій забезпечено і прихильникам прибуткових раундів. Гра містить оригінальну механіку, безліч призових функцій, що гарантують великі перемоги.

Особливості гри Starlight Princess

Ігрове поле мультяшного слота Starlight Princess представлено за схемою 6-5. Лінії в грі відсутні, тому виграші нараховуються за сформованими комбінаціями, обумовленими правилами. Призові ланцюжки утворюються від 8 однакових елементів, куди входять дорогоцінні камені, серце, зірка, місяць, сонце. Для запуску потрібно проставити ставки від 0,2 до 100 монет і запустити спіни.

Одразу після виграшного спіна активується опція Pay Anywhere з респінами і новими можливостями збору комбінацій. Призові картинки зникнуть, а на їхнє місце випадуть інші. Один спін триватиме до підсумку без виграшних ланцюжків. При збігах 12+ картинок гравець примножить ставки в 12 і навіть у 50 разів, залежно від найменування іконки.

У грі є функція Ante Bet. Вона передбачає проставлення ставок на 25% вище вартості звичайних значень. Завдяки цьому гравець збільшує шанси отримати виграші та більше шансів запустити бонусний раунд.

Безкоштовні спіни та інші фішки унікального слота Starlight Princess

Призові функції виконують символи Вайлд і Скаттер. Перший виступає заміною, забезпечуючи більш вигідні варіанти для виграшних ланцюжків. Скатер запускає 15 фриспінів, якщо в будь-якому місці випадуть 7 картинок. Безкоштовні спіни включають низку додаткових приємних сюрпризів:

  • Випадання випадкових коефіцієнтів.
  • "Залипання" рандомних множників на ігровому полі.

За підсумком фриспінів усі виграші підсумовуються. Гравець може придбати бонусну функцію за окрему оплату. Три додаткових Скаттера продовжуватимуть безкоштовні спіни на 5 обертань. Випадкові множники з крилатими серцями будуть випадати і в звичайних спінах, забезпечуючи коефіцієнти до х500.

Грати безкоштовно в Starlight Princess


Грати на гроші

Переваги ігрового автомата Starlight Princess

Ігровий автомат Starlight Princess порадує шикарними звичайними та призовими функціями, видовищною графікою та відповідним треком. Гравці отримуватимуть позитивні емоції, обертаючи слот із показником РТП 95,51%. Щасливчики зможуть збільшувати ставки в 50,100 і навіть 5000 разів. Переконатися в перевагах можна без ризиків, запускаючи деморануди гри на топових азартних майданчиках.

X
Реєстрація Бонус