Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Scarab Temple

Культову серію слотів Hold and Win від 3 Oaks доповнив новий ігровий автомат Scarab Temple. Гравці вирушать у спекотний Єгипет, щоб більше дізнатися про Стародавню цивілізацію. Однак головна мета залишається незмінною - підкорити Фортуну. У цьому допоможуть бонусні раунди з розіграшами Джекпотів, фриспіни, спеціальні символи, функція "Тримай і обертай". Тематичні картинки приноситимуть щедрі виграші у звичайних спінах. Максимальний приз зірве справжній щасливчик, збільшивши ставки в 1000 разів.

Правила гри Храм Скарабея

Ігровий процес проходить на стандартному полі з 15 осередками, 25 лініями. Яскрава графіка, мерехтливі іконки та ідеально підібраний трек заманюють одразу у світ Єгипту, фараонів і пірамід.

Простота зачіпає і налаштування, що дають змогу кількома натисканнями запустити барабани:

  1. Проставити ставки від 0,25 до 60 кредитів.
  2. Запустити раунд у звичайному або автоматичному форматі.

Гравці можуть детально ознайомитися з правилами, зробити налаштування гучності звуку, швидкості обертань. Для отримання виграшу досить зібрати три і більше однакових елементів з лівого барабана. Осередки заповнюються картковими номіналами, картинками Анубіса, Амон-Ра, фараона і його дружини. Ігровий процес розбавлять призові іконки скарабея, Вайлда і Скаттера.

Призові особливості слота Scarab Temple

З'являючись на екрані, Вайлд буде підлаштовуватися під інші елементи для утворення виграшних комбінацій. В одному раунді таких ланцюжків може бути безліч. Якщо 3 Скатери випадуть на середніх барабанах, запуститься серія з 8 фриспінів. У процесі безкоштовних спінів зі зникненням картинок низької гідності можна розраховувати на запуск розіграшу одного з трьох Джекпотів:

  • Міні - запускається при випаданні скарабея з відповідним написом, гравець отримує 35 ставок.
  • Майор - активується під час випадання скарабея з написом Майор, водночас призовий баланс збільшується на 150 ставок.
  • Гранд - 1000 ставок користувач отримує, коли скарабей займе всі комірки ігрового поля.

Шість картинок скарабея запускають три респіни з можливістю їх продовження. У кожному раунді на елементах буде вказана вартість, також реально в цих турах запустити опцію розіграшу Джекпотів.

Грати безкоштовно в Scarab Temple


Грати на гроші

Де грати в ігровий автомат Scarab Temple на гроші?

Грати в слот Scarab Temple можна прямо в казино Паріматч, запускаючи гру з усіх пристроїв, включно зі смартфонами та айфонами. Шансів без ризиків переконатися в перевагах ігрового автомата безліч, якщо користуватися безкоштовними раундами. Гра на гроші буде прибутковою, що підтверджує показник РТП 95,91%, а також численні позитивні відгуки гравців

X
Реєстрація Бонус