Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Royal Coins 2 Hold and Win

Поціновувачі ретро стилю можуть насолоджуватися ігровим автоматом Royal Coins 2 Hold and Win від компанії Playson. Оновлена версія вирізняється якісним графічним оформленням, музичним супроводом, що мотивує і водночас не відволікає. У слоті відсутні сюжетні бонусні раунди, але гравці зможуть задовольнятися прибутковими спінами при збігу фруктової символіки. Гра містить також спеціальні символи, респіни, які подарують високі винагороди. В кзаино Parimatch слот запускається з будь-якого пристрою, зберігаючи повністю функціонал і переваги.

Опис гри Royal Coins 2 Hold and Win Royal Coins 2 Hold and Win

Гравцеві відкривається екран із трьома барабанами. Слот оформлений у фіолетовому кольорі. Але щойно раунд виявляється призовим, фон змінюється на червоний з яскраво палаючими елементами.

Ставки проставляються в діапазоні від 0,2 до 100 монет за 5 фіксованими лініями. Функції налаштувань розташовані в нижній частині, інтуїтивно зрозумілі, тому навіть новачки швидко ознайомляться з правилами. Тут же є кнопки для налаштувань екрана, звукового супроводу. Натиснувши на клавішу i, користувач зможе ознайомитися з усіма правилами.

Ігровий автомат Royal Coins 2 Hold and Win містить класичну символіку:

  • вишні - х1;
  • сливи - х4;
  • апельсин - х4;
  • кавун - х16;
  • виноград - х16;
  • символ BAR - х20;
  • дзвіночки - х30.

При збігу однакових картинок, починаючи з лівого барабана, гравець отримає до х30 коефіцієнтів. Множник х50 забезпечить спеціальний символ Вайлд у вигляді сімок, який перевтілитися в потрібний для перемог елемент за необхідності. Раунди можна запускати у звичайному й автоматичному режимі. Автоспіни проходять без подальшої участі гравця, зупиняються повторним натисканням на клавішу А.

Бонуси в слоті Royal Coins 2 Hold and Win

У разі випадання на першому й останньому барабанах бонусних символів, а на другому барабані іконки Royal Bonus, запускається призова функція "Тримай і обертай". У цьому разі відкриється доступ до видозміненого ігрового поля, де в момент 3 респінів випадатимуть тільки бонусні картинки. Такі символи мають рандомне значення множника від х1 до х15.

Королівські іконки на середньому барабані залишаться до кінця раунду і збиратимуть призові коефіцієнти. Наступне випадання бонусних символів подовжують респіни. Під час безкоштовних спінів гравець може стати володарем одного з трьох Джекпотів:

  1. Міні
  2. Невеликий
  3. Величезний

За них учасник гри отримує примноження ставки в х25, х150, х1000 разів, відповідно. Джекпоти випадають випадковим чином, при формуванні певної виграшної комбінації. Бонусна гра дає можливість істотно збагатитися, отримавши множник х4259.

Грати безкоштовно в Royal Coins 2 Hold and Win


Грати на гроші

Переваги ігрового автомата Royal Coins 2 Hold and Win

Royal Coins 2 Hold and Win - це простий, водночас захопливий ігровий автомат. Впроваджена бонусна функція дає змогу зібрати джерело множників, значно збільшивши призовий баланс. Висока волатильність, показник РТП 95,64% підкреслюють часті збіги призових комбінацій. На сайтах надійних казино грати в класичний слот можна безкоштовно необмежений час. Це дасть змогу без ризиків переконатися у всіх перевагах апарата.

X
Реєстрація Бонус