Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Resident

Стати справжнім детективом в Parimatch може кожен, запустивши ігровий автомат Resident. Компанія Igrosoft пропонує вирушити на відповідальне завдання, щоб відшукати і врятувати заручницю. Головний персонаж вивчатиме документацію, розгадуватиме шифри, а гравцям доведеться допомагати в цьому. Як винагороду варто очікувати щедрі виграшні комбінації, випадання спеціальної символіки, участь у бонусному раунді. Кожен спін може виявитися нереально прибутковим, адже виграш за бажання реально збільшити в кілька разів.

Опис слота Резидент

Запустивши слот Резидент, гравці потраплять у кімнату, де на передньому плані розташувався головний герой, вивчаючи документи. Грати належить на полі 5х3 формату з 9 нефіксованими ігровими лініями. Останні користувач може активувати в непарній кількості, користуючись зеленими клавішами на панелі управління. У нижній частині також представлені кнопки для ознайомлення з опціями, проставлення кредитів від 1 до 25 монет на лінію та запуску ігрового автомата. Грати можна у звичайному режимі й автоматичному.

Після натискання на кнопку Help відкриються правила з описом ігрового процесу і можливими комбінаціями. Виграшні ланцюжки утворюються з двох сторін у разі збігу трьох і більше однакових іконок. 15 осередків будуть заповнюватися:

  • Пістолетом
  • Протигазом
  • Журналом
  • Медаллю
  • Кулеметом
  • Погонами
  • Вогнегасником

Емблема "Резидент" - найбільш вигідна іконка. При формуванні призового ланцюжка з п'яти елементів, вона принесе справжній

Джекпот у розмірі х5000

У звичайних раундах гравці мають можливість примножувати виграші. Для цього слід погодитися на ризик-гру і правильно витягнути карту, яка виявиться більшою за номіналом. Одна невірна відповідь призводить до згоряння виграшної суми.

Бонуси гри Resident

Вогнегасник виконує функції Вайлда, замінюючи елементи на більш вигідні для перемог. Три випадання бонусної іконки запустить бонус-тур, що проходить у кілька етапів:

  1. Гравець відкриватиме сейфи, визначаючи величину призового коефіцієнта. Вибухівка призведе до закінчення раунду, але вогнегасник допоможе погасити полум'я.
  2. Вдалий вибір сейфів призведе до відкриття другого призового раунду. Тут учасникам потрібно вибрати двері, де захована заручниця.

Загалом пропонується два варіанти на останньому етапі, тому є величезні шанси стати переможцем.

Грати безкоштовно в Resident


Грати на гроші

Переваги ігрового автомата Резидент

Уже багато років ігровий автомат приваблює клієнтів світових казино видовищністю, прибутковістю, додатковими призовими раундами. RTP 96% і висока волатильність дають змогу отримувати високі винагороди за ставки різного діапазону. Переконатися у всіх перевагах клієнти топових закладів можуть без ризиків, запустивши слот Резидент безкоштовно та без реєстрації.

X
Реєстрація Бонус