Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Razor Shark

Культовий провайдер Push Gaming у слоті Razor Shark відкриває гравцям безліч секретів, які зберігаються в підводному світі. Ігровий автомат миттєво занурює у водну безодню, пропонуючи отримувати множинні виграші від місцевих мешканців. Всупереч стереотипу, що склався, бритвені акули потішать гостинністю та щедрими виграшами. Достатньо лише звернути увагу на РТП 96, численні призові опції, щоб у цьому переконатися. Справжні щасливчики зможуть збільшити ставки у 85000 разів.

Налаштування та опції слота Razor Shark

Razor Shark - барвиста гра із видовищною графікою, мотивуючим музичним супроводом, високою волатильністю, що властиво розробкам культового провайдера. Барабани знаходяться під водою, тому гравці миттєво поринуть у водну атмосферу. У нижній частині розташована панель із клавішами для налаштувань. Гравцям для запуску слоти слід:

  1. Ознайомитися з правилами.
  2. Проставити ставки від 0,1 до 100 кредитів.
  3. Запустити барабани з можливістю випадання виграшів за 20 лініями.

Раунди запускаються у звичайному форматі й автоматичному. Для отримання миттєвих результатів є функція швидких спінів.

Призові комбінації та бонусні функції Razor Shark

Гра Акула-Бритва дарує виграшні коефіцієнти при збігу трьох, чотирьох і п'яти однакових іконок, починаючи з лівого барабана. Тематичними елементами виступають спорядження для дайвінгу, а також акули різного кольору:

  • синя;
  • фіолетова;
  • блакитна;
  • помаранчева.

Дика акула платить х50, якщо займе 5 позицій ігрового поля. Гравці можуть варіювати шанси на перемоги величиною ставок. Чим вони вищі, тим вигідніші виграші.

Гра містить призову функцію Mystery Stacks. Елементи, що випадають, утворюватимуть стопки, запускаючи респіни. Під час кожного повторного спіну картинки зсуваються вниз, перетворюючись на однойменні іконки й елементи з високою оплатою. Великий виграш із вигідним множником при цьому забезпечений кожному. Символи можуть перетворюватися на помаранчеву акулу, яка буде:

  1. Запускати Скаттери.
  2. Забезпечувати додаткові множники до х2500.

Фриспіни закінчуються тоді, коли призові картинки зникають з ігрового поля. Але в процесі реально отримати додаткові респіни і великі множники.

Грати безкоштовно в Razor Shark


Грати на гроші

Грати на гроші в слот Razor Shark

На сайті казино Паріматч клієнти можуть грати в гру Razor Shark безкоштовно і на гроші. Водночас можна користуватися будь-яким девайсом, щоб без ризиків переконатися в перевагах. Функція фріспінів із підштовхуванням випадає досить часто, тому стати володарем справжнього Джекпота може кожен гравець.

X
Реєстрація Бонус