Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Nitropolis 2

Грати на гроші
Nitropolis став справжнім хітом в Parimatch казино, тому цілком зрозуміло, що ELK хотіли б дати гравцям більше такого ж божевільного, антиутопічного екшену так скоро.

Тема та графіка

Nitropolis 2 починається з того місця, де закінчилася попередня гра, з бандами тварин, які борються за контроль над похмурою пусткою. Здається, що одна з банд програла, оскільки щури-розбійники з оригінального слоту Nitropolis були замінені на "Контроль шкідників".

Тим не менш, гра залишилася такою ж суворою, з гострим саундтреком і графікою в стилі коміксів. Як завжди, гра має чудовий вигляд і дійсно дарує гравцям веселий досвід, який ви не отримаєте від багатьох інших ігор.

Nitropolis 2 RTP і дисперсія

ВПГ (відсоток повернення гравцеві) у Nitropolis складає 95%. Це трохи нижче, ніж в оригінальній грі, де цей показник становив 96,1%. Для ігор ELK досить незвично мати RTP нижче 96%, тому це трохи розчаровує.

Як виграти

Nitropolis 2 починається з 4096 способів виграшу. Щоб отримати виграш, гравцям потрібно лише зібрати три або більше однакових символів на сусідніх барабанах. Чотири символи тварин приносять найбільші виплати, за ними йдуть бандитські плакати, а найменш оплачуваними символами є покерні ранги.

Нітро-барабани

У Nitropolis 2 знову з'явилися нітро-барабани - це позиції символів, які містять групу символів, а не один символ. Від 4 до 12 символів можуть бути згруповані разом у нітро-барабані, що розширює вашу загальну кількість виграшних варіантів.

Щоразу, коли випадає виграш, ви отримуєте перепочинок. Всі окремі символи та нітро-барабани, які сформували виграш, знову обертаються, щоб дати вам ще один шанс на перемогу.

Функціональний барабан

Функціональний барабан - це нове доповнення до Nitropolis 2. Над основною грою знаходиться ряд символів, які можуть відображати функції, що будуть застосовані до барабана, розташованого нижче:

 • All Match: усі символи на барабані Nitro збігаються з одним символом, який відображається на барабані зліва
 • All Premium: усі символи на барабані Nitro Reel будуть лише високооплачуваними символами
 • All Wild: усі символи на барабані Nitro Reel будуть дикими
 • Nitro Upgrade: до групи Nitro Reel додається більше символів
 • Nitro Wild: Nitro Reel в одній колонці
 • Pay Both Ways: виграшні комбінації можна складати як зліва направо, так і справа наліво
 • Респін: бонусні символи та нітро-барабани фіксуються на місці, надається один респін

Безкоштовні обертання

Якщо ви випадає 3 або більше скаттерів, ви отримуєте бонус у вигляді безкоштовних обертань. Кількість скаттерів, які запускають раунд, визначає кількість безкоштовних обертань, які ви отримаєте:

 • 3 скатери - 10 безкоштовних обертань
 • 4 скатери - 15 безкоштовних обертань
 • 5 скатерів - 20 безкоштовних обертань
 • 6 скатерів - 25 безкоштовних обертань

У раунді безкоштовних обертань ви можете активувати всі перераховані вище функції, але є одна головна відмінність. Тепер, коли Nitro Reels приземляться, вони залишаться на місці до кінця бонусу.

Висновок

Оригінальна гра Nitropolis, безумовно, була одним з наших улюблених релізів 2020 року, тому ми дуже раді, що ELK Studios вирішила випустити сиквел. Це також чудове продовження, оскільки воно має ту саму тему та передумови, що й оригінал, але додає деякі нові функції, щоб зберегти відчуття свіжості.

Функціональний барабан є чудовим доповненням, і він додає трохи більше екшену в базову гру. Однак, ці бонуси не часто приносять виграші. Проте нітро-барабани та виграшні респіни роблять гру приємною.

Загалом, шанувальники першого Nitropolis захочуть пограти в цей слот, але насправді тут немає нічого особливого. Навіть завдяки спеціальному барабану, Nitropolis 2 дуже схожий на оригінальну гру. І це зовсім не погано, адже це чудова гра сама по собі.

X
Реєстрація Бонус