Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Mustang Trail

Про гру

Сильні, витривалі, надійні та відважні - це лише деякі з багатьох атрибутів, що асоціюються з мустангами, легендарною породою коней, тісно пов'язаною з корінними американцями та історією Дикого Заходу. Подорожуючи Стежкою мустангів, гравці можуть насолоджуватися прекрасним видом цих чудових створінь, одночасно занурюючись у величезний і захопливий ігровий процес, який вони пропонують. Приєднуйтесь зараз до казино Париматч, щоб оволодіти цими неприборканими звірами та вибороти величезну нагороду в 5 000 разів більше ставки.

Варіанти ставок та бонусні функції

Mustang Trail - це ще один ігровий автомат, який зображує іншу тварину, тісно пов'язану з історією корінних американців, що вражає своєю схожістю з серією слотів Buffalo King. Гра відбувається на тлі яскравого фону з високими вігвамами та безкрайнім відкритим небом, яке змінюється від сонячного світла до зоряної ночі між базовою грою та бонусним раундом. На ігровому автоматі з сіткою 5x3 і 10 лініями виплат гравці можуть побачити безліч барвистих тварин, включаючи ящірок, кіз, орлів і мустангів, які коштують від 20 до 150 разів більше, ніж ставка за п'ять на виграшній лінії.

Мустанги, яких, як відомо, важко зловити і приручити, є одними з небагатьох тварин, яких навряд чи можна приручити, хоча одного разу зламаний кінь стає вірним другом на все життя. Щоб відтворити таку витривалість, Pragmatic Play підняла волатильність Mustang Trail на найвищий рівень, імітуючи злети та падіння, сповнені азарту. RTP становить пристойні 96,04%, але в цілому, Wild Mustang - гра не з легких, хоча завдяки особливостям гри, шанс осідлати звірів і дістатися до фінальної нагороди, що в 5 000 разів перевищує ставку, цілком досяжний.

Випадання 3 скатерів дає гравцям 8 безкоштовних обертань. Під час безкоштовних обертань, скатери, що випали, збираються на метр зверху. З кожним 3-м скатером Mustang Trail нагороджує гравців 5+ безкоштовними обертаннями. Гравці можуть повторити цей процес до п'яти разів, отримавши додаткові 15 безкоштовних обертань. Крім того, дикі символи, що випали під час безкоштовних обертань, залишаються на своєму місці протягом усього бонусного раунду, приєднуючись до будь-якого можливого виграшу.

Нарешті, гравці можуть придбати бонусний раунд за 50-кратну ставку, що миттєво надасть їм 8 стартових безкоштовних обертань.

Грати безкоштовно в Mustang Trail


Грати на гроші

Висновок

Граючи в Mustang Trail, ви ніби повертаєтеся в часи, коли ігрові автомати були простішими для розуміння. Він має ностальгічну атмосферу з шансами виграти додаткові обертання і є нескладним. Найбільше мене приваблює те, що ви можете придбати бонуси за низькою ціною, що може бути корисним, особливо зважаючи на те, що в звичайній грі не так вже й багато активних дій. Загалом, мені подобається Mustang Trail, і я з нетерпінням чекаю на можливість грати в неї в ті моменти, коли я просто хочу розслабитися та обертати барабани.

X
Реєстрація Бонус