Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Money Train 2

Про гру

Вирушайте у подорож на потязі під назвою онлайн казино Паріматч та вигравайте до 50 000 разів більше вашої ставки у слоті Money Train 2 від Relax Gaming! Розблокуйте візок з грошима, розгорніть барабани та знову очоліть товарний потяг із пекла в цій покращеній версії оригінального Money Train.

Варіанти ставок та бонусні функції

Money Train 2 - це ігровий автомат у стилі вестерн, який розміщений у товарному потязі, сповненому захопливих нагород. Барабани розміщені за схемою 5х4, яка може ще більше розширюватися в бонусній грі. В основній грі сітка містить 40 ліній для виплат, а також два спеціальні символи: дикий і скатер. Дикий символ може замінити будь-який інший символ для формування виграшної комбінації, крім бонусного символу.

Однак вся гра, безсумнівно, зосереджена навколо бонусного символу, який має кілька функцій і різні форми. Він може запустити функцію респіну, а також бонусну гру.

Випадання принаймні 2 бонусних символів у будь-якому місці барабанів запускає функцію повторного обертання, під час якої барабани обертаються доти, доки не буде сформовано виграшну комбінацію. Крім того, 2 бонусні символи відкривають випадкові множники, які додаються разом і збільшуються з кожним невиграшним обертанням.

Якщо вам вдасться зібрати 3 або більше бонусних символів, ви запустите бонусний раунд "Грошовий візок". Вся сітка перетвориться на порожнє поле з 3 безкоштовними обертаннями, на якому можуть випасти лише бонусні символи з випадковим множником від 1 до 10 разів. Існує також золотий бонусний символ, який робить те саме, але має вищий множник - від 20x до 200x. Якщо під час обертання вам вдасться випасти хоча б один символ, кількість ваших безкоштовних обертань буде скинуто до 3.

Крім того, заповнення символами всього барабана розблокує додаткові барабани з боків. Таким чином, ви можете розблокувати величезну ігрову сітку 7х4.

Окрім бонусних символів, бонусна гра з безкоштовними обертаннями наповнена іншими спеціальними символами, які мають свої власні унікальні функції.

  • Платник - додає власний множник до кожного іншого символу на ігровому полі
  • Колекціонер - збирає всі значення множників на ігровому полі
  • Снайпер - випадковим чином вибираються від 3 до 8 символів, і їхній множник подвоюється
  • Некромант - оживляє всі інші символи, щоб ще раз активувати їхні здібності.
  • Reset Plus - збільшує кількість безкоштовних обертань на +1

Деякі спеціальні символи також мають стійку версію, що робить їх липкими та активує їхні здібності під час кожного обертання. Розширені версії називаються Persistent Payer, Persistent Sniper і Persistent Collector.

Якщо ви заповните все ігрове поле 7х4 і обертання більше неможливі, бонусний раунд завершиться, але ви отримаєте 500-кратну винагороду на додаток до того, що ви вже зібрали. Бонусна гра в Money Train 2 надзвичайно насичена, але її досить важко знайти. На щастя, Relax Gaming включили функцію бонусної покупки, яку ви можете придбати, щоб пропустити основну гру за 100-кратну ставку.

Грати безкоштовно в Money Train 2


Грати на гроші

Висновок

Найкраща частина слоту Money Train 2 - це надзвичайно весела бонусна гра з купою функцій, яка дійсно тримає вас у напрузі. Хоча початкових 3 безкоштовних обертань може здатися недостатньо, можливість повторного запуску трапляється досить часто і забезпечує більш тривалий ігровий процес. Однак особливі символи - це те, що робить цю гру дуже захопливою. Спостерігати за тим, як все розгортається, надзвичайно весело і водночас нервово.

X
Реєстрація Бонус