Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Midas Golden Touch

Грати на гроші

Тема онлайн-слоту Midas Golden Touch

Midas Golden Touch - це саме те, про що ви думаєте, і дизайн Thunderkick чудово передає цю тему. Слот вкритий золотом, що створює сліпучий вигляд, і гравці неодмінно будуть вражені загальною естетикою.

Це новий слот в казино Париматч, і це проявляється в неймовірній графіці та плавному ігровому процесі. Ігрові барабани розташовані на тлі величного мармурового павільйону з прапорами, що злегка колишуться на вітрі. Увага до деталей, яка була приділена цьому слоту, не має собі рівних, і навіть якщо вам не сподобається гра, варто поглянути на нього хоча б для того, щоб оцінити, наскільки добре він продуманий.

Як грати в слот Midas Golden Touch

У грі Midas Golden Touch від Thunderkick передбачено 15 ліній для виплат. Гравцям пропонується широкий вибір варіантів ставок, які повинні сподобатися як хайролерам, так і гравцям в копійчані слоти - вони легко впишуться в більшість бюджетів.

Який коефіцієнт RTP слоту Midas Golden Touch?

RTP (відсоток повернення гравцеві) слоту Midas Golden Touch становить 96,1%. Цей відсоток виплат означає суму грошей, яку гравці можуть розраховувати отримати на кожні 100 монет, які вони ставлять. Він вписується в діапазон від середньої до високої волатильності, пропонуючи гравцям стабільні та досить щедрі виграші.

Як виграти в слот Midas Golden Touch

Зберіть три або більше однакових символів, щоб створити виграшні комбінації. Найбільша виплата припадає на символ золотого дотику та символ доброго Мідаса, які виплачують приз у розмірі, що в 75 разів перевищує вашу загальну ставку. Однак, якщо вам пощастить випасти в раунді безкоштовних обертань з максимальним множником, ви можете заробити приз у розмірі 10100x.

Крім того, що дикий символ замінює всі інші ігрові символи, окрім скаттера, до нього додається множник, який може значно збільшити ваші виграші. Якщо ви зберете виграшну комбінацію, яка включає один дикий символ, ваш виграш подвоїться. Це може звучати чудово саме по собі, але чим більше диких символів буде у вашій виграшній комбінації, тим більшим буде множник.

Два диких символи на лінії виплат збільшують загальний виграш за цю комбінацію в чотири рази. Три диких символи збільшують ваш виграш у вісім разів, а чотири диких символи на лінії виплат збільшують виграш у 16 разів. Якщо вам пощастить зібрати п'ять диких символів на лінії виплат - тобто по одному на кожному барабані - ви можете розраховувати на неймовірний 32-кратний виграш за цю лінію.

Решта символів гри виплачуються за різними ставками і не мають ніяких особливих властивостей. Найменш оплачуваними символами в грі є традиційні символи гральних карт, які в даному випадку варіюються від 9 до A. Щоб отримати виплату, вам потрібно зібрати три або більше таких символів на лінії виплат. Символ 9 є найнижчим за вартістю з усіх символів, але це не означає, що він мало що означає, якщо просто подивитися на символи гральних карт. Символи 9, 10 і J оплачуються в однократному розмірі від вашої ставки за три символи і в двократному розмірі від вашої ставки за чотири символи.

Q, K і A також оплачуються в однократному розмірі вашої ставки за три символи, але трохи більше за чотири. Щоб отримати пристойний виграш від символів гральних карт, вам потрібно зібрати п'ять однакових символів на активній лінії виплат, і навіть тоді максимально можливий виграш від символу A становить 7,5 разів більше вашої ставки.

Символи зображень (разом зі спеціальними символами) - це те місце, де ви дійсно сподіваєтесь скласти пристойні комбінації. Найбільш високооплачуваним символом є символ із зображенням самого Мідаса. Він оплачується за тією ж ставкою, що й дикий символ, але при випаданні п'яти таких символів на одній ігровій лінії ви отримуєте виграш, що в 75 разів перевищує вашу ставку. Як і у випадку з символами гральних карт, для отримання виграшу вам потрібно зібрати три або більше однакових символів на одній лінії.

Як працює бонусний раунд у грі Midas Golden Touch?

Тут ми надаємо більш детальне пояснення бонусних функцій гри. Як уже згадувалося, при випаданні трьох або більше символів розкиду в будь-якому місці на барабанах запускається бонусний раунд з безкоштовними обертаннями. Кількість безкоштовних обертань, які ви отримаєте, залежить від кількості скатерів. При випаданні трьох скаттерів ви отримаєте 10 безкоштовних обертань, чотирьох - 15, а при випаданні п'яти скаттерів - 20 безкоштовних обертань.

Функція безкоштовних обертань запускається автоматично, коли ви випадає три або більше скаттерів. Під час раунду безкоштовних обертань кожен виграш запускає спеціальну функцію липкого повторного обертання. Якщо ви не знайомі з подібними функціями в інших слотах, вам сподобається ця! Щоразу, коли ви збираєте виграшну комбінацію, виграшні символи залишатимуться на місці під час додаткового повторного обертання. Це означає, що у вас є шанс створити більші виграшні комбінації або навіть додаткові.

Більше того, липкі символи залишаються на місці до тих пір, поки не буде додано виграш. Наприклад, якщо на активній лінії виплат випала комбінація з трьох символів, вони залишаться на місці під час додаткового повторного обертання. Скажімо, ви додаєте ще один відповідний символ на ту саму лінію виплат - виграшна комбінація знову залишається на місці для ще одного повторного обертання. Так відбувається до тих пір, поки в комбінації не з'являться додаткові виграшні символи. Ця функція повторних обертань означає, що бонусний раунд безкоштовних обертань може бути надзвичайно прибутковим і може тривати набагато довше, ніж ви могли б очікувати від початкових безкоштовних обертань.

Але це ще не все - у раунді безкоштовних обертань є навіть більше можливостей. На початку кожного безкоштовного обертання на барабани додається випадковий дикий символ. Це дає вам ще більше шансів зібрати виграшну комбінацію. Функцію безкоштовних обертань можна запустити повторно, знову ж таки за допомогою символів розкиду, як і в базовій грі. Якщо на барабанах з'являться три скаттер-символи в будь-який момент, ви отримаєте додаткові 10 безкоштовних обертань.

Грайте в Midas Golden Touch на мобільних пристроях - Android, IPad і планшетах

Ви можете запустити Midas Golden Touch на будь-якому мобільному або настільному пристрої - і він буде виглядати чудово, незалежно від того, як ви вирішите грати. Thunderkick завжди гарантує, що його слоти оптимізовані для гри на екранах будь-якого розміру, тому ви ніколи не пропустите жодної важливої деталі під час гри.

Поради, підказки та стратегія Midas Golden Touch

Це гра з фіксованою кількістю ігрових ліній, тобто ви завжди будете грати на одній і тій же кількості ліній. У грі 15 ліній для виплат, і всі вони будуть активні під час кожного обертання. В іграх зі змінними лініями виплат ви можете вибирати, скільки їх грати, і часто можете вибрати саме ті лінії, на які ви хочете зробити ставку. Midas Golden Touch з фіксованими лініями виплат не дозволяє вам цього зробити. Це робить гру простою і зрозумілою, а також означає, що ви уникаєте ризику грати лише на обраних лініях, а потім побачити величезний виграш, який міг би випасти на неактивній лінії!

Оскільки ця гра має фіксовані лінії, немає жодних підказок чи хитрощів, які ви могли б використати, щоб збільшити свої шанси на виграш. Також не існує жодної стратегії, якої ви могли б дотримуватися. Оскільки всі 15 ігрових ліній завжди активні, ви завжди матимете однакові шанси зібрати виграшну комбінацію, незалежно від того, скільки разів ви обертаєте барабани. Ви також не можете активувати жодних бонусних ставок, які могли б збільшити ваші шанси на виграш. Усі авторитетні онлайн-слоти працюють абсолютно випадковим чином, і будь-яке обертання може бути як виграшним, так і програшним.

Висновок

Midas Golden Touch - це веселий онлайн-слот, який є ідеальним доповненням до поточного списку ігор Thunderkick. Крім того, Midas Golden Touch пропонує чудові бонусні функції, які забезпечують щедрий виграшний потенціал і допоможуть вам здобути багато перемог.

X
Реєстрація Бонус