Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

BUCKS

Грати на гроші
В онлайн казино Parimatch ігровий слот BUCKS має великі барабани 5х4 з набором низькооплачуваних карткових символів, високооплачуваних символів зображень та спеціальних символів. Дикий символ замінює всі інші символи, окрім бонусних скатерів, які виплачуються за три або більше в будь-якій позиції на барабанах і запускають безкоштовні обертання. Могутні золоті символи містять призову цінність, а п'ять таких символів запускають функцію Mighty Gold.

Тема, графіка та саундтрек

Неможливо помилитися з темою BUCKS, адже цей слот присвячений грошам! Гра має зелену кольорову гаму, яка відповідає кольору доларових банкнот, а стиль гри імітує дизайн американських доларів. У грі представлені п'ять президентів США, які зображені на американських банкнотах. Завдяки високоякісній графіці, BUCKS візуально вражає і одразу захоплює. Життєрадісний джазовий саундтрек і звукові ефекти слоту додають атмосфери грі, а приємні анімації покращують загальний ігровий досвід.

Якщо вам подобається BUCKS, вам варто спробувати демо-версію слоту Golden Bucks. Golden Bucks від розробника ігор Belatra Games пропонує множники виграшу до 10 разів, супер-ігри, колесо з джекпотом, бонус Golden Bucks та азартну гру.

RTP і дисперсія BUCKS

RTP BUCKS складає 95,32%, що є низьким показником у порівнянні із середнім 96%. Гра має середню волатильність, а це означає, що вона повинна забезпечувати хороший баланс між відсотком влучень і вартістю призів.

Як грати в баккару

Перш ніж почати грати, знайдіть хвилинку, щоб прочитати інструкції нижче. Ми описали макет гри, управління та функції:

 • Елементи керування грою розташовані в нижній частині ігрового екрана.
 • Ви побачите свій баланс, загальну ставку та суму виграшу. Ви можете змінювати ставку за допомогою кнопок "-" і "+".
 • Натисніть на іконку динаміка, щоб увімкнути або вимкнути звуковий супровід гри.
 • Натискання кнопки "Авто" дозволяє встановити кількість автоспінів, а також ліміти на програш і зупинку.
 • Велика кнопка обертання запустить обертання барабанів.
 • Кнопка >> вмикає або вимикає турборежим.

Натискання на іконку з трьома лініями відкриває наступні опції:

 1. Налаштування ставок
 2. Правила
 3. Таблиця виплат
 4. Налаштування

Не забудьте встановити бюджет, перш ніж почати грати на реальні гроші. Завжди грайте відповідально; якщо гра перестає приносити задоволення, припиніть грати.

Розміри ставок та виграші в таблиці виплат

Діапазон ставок - від мінімальної ставки 0,25 до максимальної 12,5.

 • Карткові символи оплачуються в розмірі 3, 6 або 25 за 3, 4 або 5 на лінії виплат, виходячи з мінімальної ставки.
 • Два президенти платять 4, 10 або 30 за три, чотири або п'ять, а три найбільш високооплачувані президенти платять за два або більше і присуджують 2 або 3 за два і до 100 за п'ять.
 • Бонусний символ також виплачується за три або більше на лінії виплат, винагороджуючи гравців 25, 50 або 75 за три, чотири або п'ять у будь-якій позиції на ігрових барабанах.
 • У грі є п'ять джекпотів, які присуджують від 500 до 50 000.

Особливості BUCKS

 • Безкоштовні обертання
 • Якщо на барабанах з'являться три бонусні символи, ви отримаєте бонус у вигляді безкоштовних обертань. Гравці отримують 8, 16 або 24 безкоштовних обертань за три, чотири або п'ять символів на барабанах. Символи з низькою оплатою видаляються з барабанів під час цієї функції, а обертання можуть бути запущені повторно, тому існує значний потенціал для виграшу. Щоб додати азарту, під час безкоштовних обертань можна активувати функцію Mighty Gold.

 • Mighty Gold
 • Якщо на барабанах випадає п'ять або більше могутніх золотих символів, запускається функція Mighty Gold. Це бонусна функція hold 'n link, в якій могутні золоті символи залишаються на своїх місцях, а всі інші проміжки перетворюються на окремі барабани, що обертаються. Загальна сума виграшів у монетах підраховується наприкінці бонусу.

 • Таємниче колесо
 • Функція Mystery Wheel з'являється, коли на барабанах з'являється один із загадкових символів могутнього золота, коли запускається функція Mighty Gold. Нараховується одне обертання колеса, під час якого всі загадкові символи замінюються обраним призом, коли Mighty Gold зупиняється. Призи можуть бути міні, мінор, максі, мажор, мажор або монети. Розмір призів до 50 разів перевищує загальну ставку.

 • Суперпризове колесо
 • Якщо всі позиції заповнені символами Mighty Gold, запускається Super Prize Wheel, і гравці мають шанс виграти один з президентських бонусних призів.

Висновок

BUCKS - це надзвичайно розважальний слот, який може багато чого запропонувати. Він має унікальний зовнішній вигляд, вражаючу графіку та цікавий геймплей. У цій грі є багато цікавого, починаючи з бонусних безкоштовних обертань з високооплачуваними символами, але справжній азарт починається з могутніх золотих символів. Завдяки Mystery Wheel та Super Prize Wheel гравці зможуть спробувати зірвати один із джекпотів гри.

X
Реєстрація Бонус