Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bamboo

Зробити відпочинок захопливим і прибутковим реально, запустивши ігровий автомат Big Bamboo. Компанія Push Gaming пропонує гравцяв Парі Матч зануритися в дзен атмосферу, наповнену яскравим оформленням і несподіваними сюрпризами від розробника. Гравці будуть обертати звичайні спіни, брати участь у бонусних турах. Є величезні шанси запустити функцію Golden Bamboo, щоб стати володарем великого грошового призу. Маса позитивних емоцій забезпечена, якщо будете грати безкоштовно або на гроші.

Опції ігрового автомата Big Bamboo

Після запуску перед гравцями відкриється картинка з бамбуком на задньому плані. Попереду розташувалося ігрове поле з 30 осередками. Відразу після запуску користувачі зможуть переконатися в оригінальності моделі гри з незвичайним і захопливим функціоналом. Раунди проходять під динамічну музику, що ще більше додає драйву.

Грати належить за 50 ігровими лініями - це величезний шанс зібрати якомога більше призових комбінацій. На полі випадають два види елементів:

  • Низькооплачувані - карткові масті.
  • Високооплачувані - представники тваринного світу.

Для виграшу до х500 ставок досить зібрати призову комбінацію з п'яти картинок зліва направо. Гравці можуть після проставлення ставок запускати звичайні раунди або автоматичні.

Бонуси слота Big Bamboo

Слот "Великий Бамбу" містить спеціальні символи Вайлд і Скаттер. Вони приноситимуть щедрі виплати. Дикий елемент також виконує за необхідності заміну іконок.

У процесі гри будуть випадати бонусні символи у вигляді стікерів. Барабани в цей момент зупиняються, а картинки перевтілюються у високооплачувані. Також Містері Бамбу відкриває призовий раунд, де кожна позиція обертається окремо з випаданням наступних приємних сюрпризів:

  • Миттєве грошове зарахування до х5000 ставок.
  • Підсумоване значення миттєвих виграшів.
  • Збільшення миттєвого призу на множник до х10.

Скатери в грі можуть запускати призові раунди, якщо випадуть на другому, третьому і четвертому барабанах. Позиція з призовим розкидом почне обертатися, визначаючи один із результатів:

  • порожній елемент;
  • до 9 фриспінів;
  • до 9 фриспінів із перевтіленням двох низькооплачуваних символів у високооплачувані;
  • запуск до 10 фриспінів, де всі низькооплачувані картинки змінюються на високооплачувані.

Опція Gamble Game дає змогу обертати колесо Удачі, підвищити рівень гри або позбутися права на призовий тур.

Грати безкоштовно в Big Bamboo


Грати на гроші

Переваги гри Big Bamboo

Гра Big Bamboo радує оригінальністю і численними фічами. Кожен раунд може стати нереально прибутковим, і максимальний виграш у розмірі 50000 - тому підтвердження. У всіх перевагах можливо переконатися самому, граючи на найкращих майданчиках рунета.

X
Реєстрація Бонус